Aktualność: Podziękowanie dla doradców podatkowych za udział w Walnym Zgromadzeniu MOKIDP

Szanowni Państwo

Doradcy Podatkowi

Uczestnicy Walnego Zgromadzenia w Małopolskim Oddziale KIDP

 

 

Zarząd Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców podatkowych z wielką satysfakcją  odnotował frekwencję z jaką doradcy podatkowi z Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych uczestniczyli w Walnym Zgromadzeniu, na którym dokonano wyborów delegatów na V Krajowy Zjazd Doradców Podatkowych. W Walnym Zgromadzeniu Małopolskiego Oddziału KIDP uczestniczyło 282 doradców podatkowych, co stanowi 37,8% wszystkich doradców podatkowych z Oddziału Małopolskiego.

Pragniemy Państwu serdecznie podziękować za udział w Walnym Zgromadzeniu Małopolskiego Oddziału KIDP w dniu 21.11.2017 r.  

 

Państwa udział w tym wydarzeniu pokazał, że Walne Zgromadzenie w Oddziale Małopolskim jest ważnym wydarzeniem w życiu samorządu doradców podatkowych. Wybierając delegatów na Zjazd wpływamy na kształt samorządu i na jego najbliższą przyszłość.

 

Cieszy nas bardzo fakt, że udało nam się tym wydarzeniem zainteresować znaczną grupę doradców podatkowych dla których sprawy samorządu są istotne i bardzo ważne.

 

Przypominamy, że Małopolski Oddział KIDP podczas V Krajowego Zjazdu Doradców Podatkowych, będzie reprezentowany przez 13 delegatów, którzy uzyskali najwyższą ilość głosów.

Wszystkim wybranym na delegatów na V Krajowy Zjazd doradcom podatkowym składamy gratulacje i życzymy powodzenia w obradach zjazdu.

 

Andrzej Bazarnik

Przewodniczący Zarządu

Małopolskiego Oddziału KIDP


DATA PUBLIKACJI: 2017-11-24 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (12) 429 20 31
Małopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. M.Kopernika 22 / 4
31-501 Kraków

tel. (12) 429 20 31
fax. (12) 421 07 41

x
x